Please enable JS

Hakkımızda

Hakkımızda

Qbicom Dijital, 2013 yılında kariyerini dijital pazarlama ve yazılım alanının merkezinde geçirmiş tecrübeli bir ekip tarafından kurulmuştur.

Kurulduğu ilk günden beri kurumsal yaklaşımı ve dijital gelişmeleri takip etmeyi elden bırakmayan Qbicom Dijital, verdiği hizmet alanlarında birlikte çalıştığı yurt içi ve yurt dışı partnerleri, kendi içinde barındırdığı uzman ekibi ve çözüm ortaklarıyla dijital pazarlamanın her alanında aynı kalitede hizmet vermektedir.

Qbicom Dijital, inbound pazarlama ve dijital reklam yönetimi kapsamında birlikte yol aldığı iş ortakları MOZ, Hootsuite, Hub Spot, Deepcrawl, Adespresso, Google gibi uluslararası marka bilinirliğine sahip şirketlerle çalışmakta, en güvenilir ve güncel çözümleri detaylı analizlerle müşterilerine sunmaktadır.

Dijital dünyanın ve dolayısı ile pazarlamanın dinamikleri sürekli olarak değişmekte, çözümler konusunda farklılıklar ortaya çıkmaktadır. Güncel stratejilerin takip edilmesi ve uygulanması konusunda uzman ekibimiz ve iş ortaklarımız birlikte hareket etmekte, inbound pazarlama ve dijital reklam yönetimi konusunda en az risk ve en yüksek faydayı sağlayacak şekilde çalışmalarını ortaya koymaktadır.

Qbicom; dijital dünyanın getirdiği bütün pazarlama stratejilerini en üst düzeyde kullanmanın yanısıra bünyesine kattığı yaklaşık 25 yıllık reklam ajansı deneyimi çerçevesinde konvansiyonel tanıtım materyalleri tasarlama ve üretiminde de faaliyetlerini sürdürmektedir.

Grafik tasarım çatısı altında kurum ve kuruluşların bütün marka oluşumları, hikayeleri ve tanıtımlarını gerçekleştirdiği enstrümanların tümünü büyük bir özenle organize etmekte ve üretmektedir.

Bunun yanında tanıtım film prodüksiyonu konusunda yer ve hava çekimlerinden etkili görsel kurgu montajlarına kadar her türlü video işlerini de yapmaktadır.

Qbicom, sizlere bazen bir ajans, bir danışman ve bir eğitim işletmesi gibi yaklaşsa da; sadece ‘Marka Analiz ve Strateji Stüdyosu’ olarak kendini ifade etmektedir. Özellikle pazarlama alanında hem dijital platformlarda hem de fiziki alanlarda yetkin, profesyonel bir hizmet sağlayıcı ve kurumsal yapıya sahip bir çözüm ortağı olması markanızın çoklu kanal stratejisi ile ilerlemesinde başarılı sonuçlar sağlayacaktır.