https://www.qbicom.com.tr/wp-content/uploads/2021/06/blog-header-bg-min-5.png

Hikaye

Qbicom Dijital, kariyerini dijital pazarlama ve yazılım alanının merkezinde geçirmiş tecrübeli bir ekip tarafından 2013 yılında kurulmuştur. Qbicom; teknolojii tutkunu, inovasyon ve veriye dayalı projeler geliştirmeye odaklanmış profesyonellerin güç birlikteliğidir.

Kurulduğu ilk günden beri dijital trendleri yakından takip eden Qbicom Dijital, verdiği hizmet alanlarında birlikte çalıştığı yurt içi ve yurt dışı partnerleri, kendi içinde barındırdığı uzman ekibi ve çözüm ortaklarıyla dijital dönüşüm ve pazarlama alanında kapsamlı hizmetler vermektedir. Spordan sağlığa, eğitimden e-ticarete, inşaattan üretime kadar birçok alanda kapsamlı projelerin geliştirmelerini hem Türkiye’de hem de Londra merkezli ofisi ile yurt dışında müşterilerine ulaştırmaktadır.

Dijital dünyanın ve dolayısıyla pazarlamanın dinamikleri sürekli olarak değişmekte ve çözümler konusunda farklılıklar ortaya çıkmaktadır. Güncel stratejilerin takip edilmesi ve uygulanması konusunda uzman ekibimiz ve iş ortaklarımız birlikte hareket etmekte ve blok zincir, büyük veri yönetimi, dijital dönüşüm ve dijital reklam yönetimi konularında yüksek düzeyde verim sağlayacak hizmetlerle müşteri ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Qbicom; dijital dünyanın getirdiği bütünsel uygulama ve stratejileri en üst düzeyde kullanmanın yanı sıra kendi bünyesinde yer alan kreatif ekibi ile de konvansiyonel tanıtım materyalleri tasarım ve üretiminde de müşterilerine destek vermektedir.

Qbicom, dijital dünyada ihtiyaç duyulan marka ve hikaye oluşumu konularını büyük bir özenle organize etmekte ve üretmektedir.

Qbicom Dijital, video prodüksiyonu konusunda da yer ve hava çekimlerinden etkili görsel kurgu montajlarına kadar her türlü prodüksiyon işlerini gerçekleştirmektedir.

Qbicom, kendisini ‘Marka Analiz ve Strateji Ofisi’ olarak ifade etmektedir. Özellikle veri yönetimi, dijital dönüşüm ve pazarlama alanında yenilikleri denemekten keyif alan, markanıza özel çözümler ve modeller geliştiren tutkulu, enerjik ve uluslararası bakış açısına sahip bir ekip ile çalışmaya hazırsanız hemen aşağıdaki formu doldurun!

  VİZYON

  Sürekli gelişim ve iyileştirme politikaları uygulayarak dijital dönüşüm sektöründe uluslararası bir marka olmak.

  MİSYON

  Farklı olmaya odaklı, hızlı, ölçülebilir ve sonuç odaklı hizmetlerimiz ile müşterilerimizin beklentilerine uygun, unutulmaz bir dijital deneyim yaşamalarını sağlamak.

  DEĞERLER

  – Açık İlişki Kurmak
  – Değişime Açık Olmak ve Değişimi Yönetmek
  – Sürekli Öğrenmek
  – İşe Eğlence ve Mizah Katmak
  – Dinamik ve Tutkulu Olmak
  – Denemekten Asla Vazgeçmemek