https://www.qbicom.com.tr/wp-content/uploads/2021/06/blog-header-bg-min-4.png

Blog

Müşteri Yorumları

By Qbicom Digital
47

SELAMİ HAŞİMOĞLU-AYDER TURİZM GENEL MÜDÜR

Obicom Marka Danışmanı firması ile şirketimiz Ayder Turizm 2016 yılında Türk turizm sektörünün ciddi sıkıntıların yaşandığı dönemi güçlenerek çıkılmasını hedefleyen çalışmalar yapılmıştır. Bu süreçte Ayder Turizm’in mevcut potansiyelinin daha verimli kullanılması ve müşteri odaklı çalışmalar yapılmış ve şirketimize değer katmıştır.

En önemli proje Vodafone “İş ortağım” projesidir. Yine anket analizi ve raporlama sistemi, insan kaynakları verimliliği, satış ve pazarlama eğitimleri, yönetici yönetimi eğitimi, 100 adımda yöneticilik eğitimi yapılan başlıca çalışmalar olmuştur.

Bu süreçte şirketimize çok değerli katkılarından dolayı başta sayın Anıl Çıl ve ekibine teşekkür eder başarılar dilerim.

 

DR.BUĞRA BUYRUKÇU-DR.BUĞRA BUYRUKÇU KLİNİK KURUCU

Çalışmış olduğum firmada önceliğim beni tanıması ve öncelikleri belirlemesi ve beni anlayarak bana uygun bir pazarlama planı hazırlamasıdır. Ben, Qbicom’da bunu yakaladım. İnternet üzerinde benim dalım ile ilgili olan  en çok aranan kelimeleri bulup buna göre her ay pazarlama planımı belirlemesi, kitle tespiti yapıp direkt hedef kitleyi yakalaması benim için en önemli çalışma kriteri oldu. Ayrıca sürekli dialog halinde olduğum ve beni anlayan bir pazarlama ekibi (diğer şirketler için sadece kendi doğruları var, çalıştığı şirket önemli değil) olması, çok dinamik olmaları gerçekten çok önemli oldu. Her şey için teşekkürler….